Про компанію Taifu

Насосне обладнання компанії Taifu понад 20 років успішно продається в понад 60 країн світу (Європа, Америка, Канада, Азія, Африка, Австралія та інші).В Україні насосне обладнання від світового бренду Taifu вже встигло завоювати довіру споживачів, тому продукція широко використовується у сфері побутового водопостачання та сантехніці. Насосне обладнання Taifu - це висока якість, функціональність продукції, інновація, екологічність та енергоекономічність. Компанія Taifu Pumps & Motors Co. Ltd для виробництва насосного обладнання застосовує тільки кращі матеріали та використовує самі передові Японські технології. Taifu Pumps & Motors Co. Ltd має власний дослідницький центр для розробки й впровадження нових технологій. Постійно удосконалюючи виробничі технології та суворо дотримуючись найвищих світових стандартів, компанія досягла виняткових результатів. На сьогодні в асортименті продукції TM Taifu є насосне обладнання понад 600 різних моделей, яке відповідає наступним стандартам: CE, UL, GS і ISO 9002. Компанія Taifu Pumps & Motors Co. Ltd і надалі гарантує споживачам своєї продукції покращувати якість продукції, йдучи в ногу з часом.

Насосні станції та насоси бренду Taifu здобули довіру у фахівців світового рівня. Поверхневі, циркуляційні, глибинні насоси та насосні станції використовують в інженерних системах житлових будинків, адміністративних установ і промислових підприємств. На всі моделі встановлена гарантія від виробника і надається сервісне обслуговування. Все насосне обладнання бренду Taifu пройшло Українську сертифікацію і відповідають вітчизняним стандартам. На заводах компанії Taifu Pumps & Motors Co. Ltd, вся продукція проходить багатоступеневу процедуру перевірки якості, що гарантує споживачам бездоганну службу обладнання.

Компактні насосні станції викликали велику зацікавленість у власників приміської нерухомості, тому що за їх допомогою можливо вирішити практично будь-які завдання для облаштування локальних систем на літніх дачах, в невеликих приватних котеджах, у великих пансіонатах та санаторіях. Популярність бренду Taifu обумовлена можливістю роботи обладнання в складних експлуатаційних умовах. Тривалі строки експлуатації насосної техніки ТМ Taifu вже підтверджені мільйонами споживачів по всьому світу. Насосні станції та насоси розраховані на довгострокову, безперебійну експлуатацію. Виробник встановлює тривалі терміни гарантії на всю продукцію. В наявності завжди маються всі необхідні комплектуючі для насосних станцій та будь-які моделі насосів. Професійне сервісне обслуговування та недорогий післягарантійний ремонт суттєво підвищують терміни роботи обладнання та надійність його експлуатації.